IzaMak

Władysławowo, ul. Wyzwolenia 16

84-120 Władysławowo woj. pomorskie

Opinie / Pochwały gości.

Pani domu bardzo sympatyczna zawsze uśmiechnięta, Pokoje ładne i czyste posesja zadbana pełna kwiatów, cicha okolica. Bardzo nam się podobał jak będziemy we Władku to wrócimy na pewno do Pani Izy

Danka i Krzysiek
poniedziałek, 27 lipiec 2015r. — IP: 1386263553

Polecamy i sami wrócimy!!! Pani Iza uśmiechnięta i pełna humoru, wszystko czyste, zadbane. Podpisuję się pod wcześniejszymi opiniami: to co na zdjęciu to i w rzeczywistości. Jak miło, że są takie miejsca i ludzie. Pozdrawiamy serdecznie!!

Małgosia i Krzysztof
czwartek, 21 sierpień 2014r. — IP: 1596563405

Gorąco polecamy z bardzo wielu powodów:
spokojna okolica, bardzo ładne i przestronne pokoje zgodne z opisem w internecie, czyściusieńkie łazienki i pachnąca pościel (prane kołdry i poduszki nie tylko poszewki jak w innych kwaterach), bardzo ujęła nas gościnność i życzliwość gospodyni,do plaży spacerkiem 10 min., niedaleko usytuowana świetna stołówka oraz centrum.
Po prostu super.

Pani Izo dziękujemy za udane wczasy i do zobaczenia.

Magdalena Marek i Oleńka Bydgoszcz
wtorek, 05 sierpień 2014r. — IP: 779191418

Polecm wszystkim pobyt u Pani Izy.Wspaniała i przepiękna posesja.Bardzo sympatyczna Pani domu.Wszystko na wielki "PLUS" Pozdrawiamy i za rok wracamy.
Ela i Leszek z Gniezna

Ela, Leszek Gniezno
poniedziałek, 28 lipiec 2014r. — IP: 1844660317

Polecm wszystkim pobyt u Pani Izy.Wspaniała i przepiękna posesja.Bardzo sympatyczna Pani domu.Wszystko na wielki "PLUS" Pozdrawiamy i za rok wracamy.
Ela i Leszek z Gniezna

Ela, Leszek Gniezno
poniedziałek, 28 lipiec 2014r. — IP: 1844660317

Bardzo sympatyczna Pani domu, zawsze uśmiechnięta i pomocna. Pokoje zadbane, domowa atmosfera. Miejsce położone w spokojnej okolicy. Wokoło posesji zielono i kolorowo od kwiatów. Wszystko jak najbardziej zgodne z opisem. Bardzo nam się podobało i z pewnością tam wrócimy będąc we Władku. Pozdrawiamy i polecamy.

Monika, Marek i Piotruś
wtorek, 23 lipiec 2013r. — IP: 1392959482

Dwa dni temu wróciliśmy z urlopu podczas którego gościliśmy u Pani Izy. Bardzo miło będziemy wspominać zawsze uśmiechniętą i miłą Panią domu.Dom położony w spokojnej okolicy, pokoje czyste i zadbane. Zielone otoczenie posesji sprawiało , że miło było spędzać tam czas jak również posiedzieć przy grillu z którego mogliśmy korzystać.Wszystko jak najbardziej na plus i zgodne ze zdjęciami oraz opisem.Będąc we Władysławowie z pewnością zajrzymy tutaj jeszcze raz.
Pozdrawiamy i polecamy Milenka Kasia i Piotr z Łodzi

Milenka Kasia i Piotr
czwartek, 28 lipiec 2011r. — IP: 779215810

Dodaj własną opinię, pochwałę:

Z uwagi na Spam oraz naduzycia nie publikujemy adresow email. Wpisując własny email w odpowiednie pole udostepniony zostanie zabezpieczony formularz do wysłania treści na ten email bez jego upublicznienia.
dodatkowe informacje, kontakt:
zapraszamy od lipca do sierpnia do naszego obiektu położonego nad morzem, blisko lasu
ostanie zmiany w ofercie: 2017-07-10, edytuj własną ofertę kwatery prywatnej we Władysławowie

ustroniemorskie.org

wczasy w Ustroniu Morskim

kuznica.eu

wczasy w Kuźnicy

chalupy.com

wczasy w Chałupach

ostrowo.eu

wczasy w Ostrowie