U Jasia

Władysławowo, ul. Wyzwolenia 64

84-120 Władysławowo woj. pomorskie

Opinie / Pochwały gości.

Bardzo fajna kwatera, w przystępnej cenie. Odległość do morza w sam raz. Z dala od turystycznego zgiełku, a zarazem w odległości na fajny spacerek, wśród tętniących życiem straganów, barów i ulic. Właśnie wróciliśmy i już po raz piąty z pobytu " U Jasia" jesteśmy bardzo zadowoleni. A sam Władek....... rewelka.

Tomasz, Warszawa
sobota, 30 sierpień 2014r. — IP: 2968647411

Zgadzamy się! Byliśmy u Pana Jasia prawie 6 lat temu, w przyszłym 2013 roku zamierzamy się tam ponownie wybrać. Odpoczynek był super, gospodarz super, na wycieczkę do pobliskiej miejscowości (13 km w jedną stronę Jastrzębia Góra) wybrał się z nami! Zawsze służył radą i pomocą. MIŁO SPĘDZILIŚMY TAM NASZE PIERWSZE WSPÓLNE WAKACJE! O Władysławowo zawsze zachaczamy będąc przejazdem, naszym skromnym zdaniem jest najpiękniejsze, a plaża - do tej pory - nie spotkaliśmy piękniejszej. Pozdrawiamy!

Renata i Lucek
sobota, 07 lipiec 2012r. — IP: 627873167

Witam - na kwaterze u Pana Jasia spędziłem wraz z moją narzeczoną wspaniale 2 tygodnie wakacji. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Państwu ten obiekt. W nowej części kapitalnie i świeżo wyremontowane pokoje i aneks kuchenny (oczywiście w pełni wyposażony). W pokojach świeżutko i czysto. Szkoda, że tak szybko mija urlop. :((

Krzysiek, Dąbrowa Górnicza
niedziela, 21 sierpień 2005r. — IP: 3253651467

Dodaj własną opinię, pochwałę:

Z uwagi na Spam oraz naduzycia nie publikujemy adresow email. Wpisując własny email w odpowiednie pole udostepniony zostanie zabezpieczony formularz do wysłania treści na ten email bez jego upublicznienia.
dodatkowe informacje, kontakt:
zapraszamy od maja do września do naszego obiektu położonego nad morzem, blisko lasu
ostanie zmiany w ofercie: 2018-09-18, edytuj własną ofertę kwatery prywatnej we Władysławowie

ustroniemorskie.org

wczasy w Ustroniu Morskim

kuznica.eu

wczasy w Kuźnicy

chalupy.com

wczasy w Chałupach

ostrowo.eu

wczasy w Ostrowie