Rodziny, rodzice wypoczywający latem nad morzem z dziećmi we Władysławowie mają szereg możliwości uatrakcyjnienia swoim pociechom czasu.

Z całą pewnością można stwierdzić, że na największej `piaskownicy na Świecie` (plaże) drobniutkiego morskiego piasku idealnego do budowy, przekopywania czy lepienia nie powinno zabraknąć to jednak można urozmaicić czas równie pasjonującymi rozrywkami. Puszczanie latawca, wodne kąpiele, zjeżdżalnia wodna, dmuchane zabawki do skakania – to kolejne atrakcje czekające na plaży!

Kiedy pogoda nie będzie typowo plażowa można skorzystać z kompleksu basenów i zjeżdżalni w COS Cetniewo, położonego zaledwie kilkadziesiąt metrów od morza.
Z roku na rok swoją atrakcyjnością zachęca do odwiedzenia parku edukacyjnego Ocean Park Władysławowo z 34 metrowym Wielorybem. Niemniej jednak dzieci najmilej wspominają ogromny plac zabaw, który jest wliczony w cenę biletu.
Miejskich placów zabaw (bezpłatnych na świeżym powietrzu) we Władysławowie jest sporo. Najciekawsze z najnowszym sprzętem znajdują na ul. Morskiej czyli przy skwerze Gen. Hallera, na skwerze rekreacyjnym nad Zatoką oraz najnowszy w dzielnicy Cetniewo przy zbiegu ulicy Parkowej i Stoczniowców graniczący z parkiem.


Ocena artykułu6,3/10 (na podstawie 13 ocen)

Oceń, skomentuj artykuł jako pierwszy


ustroniemorskie.org

wczasy w Ustroniu Morskim

kuznica.eu

wczasy w Kuźnicy

chalupy.com

wczasy w Chałupach

ostrowo.eu

wczasy w Ostrowie


©  2003 - 2024   www.wladyslawowo.org - noclegi na morzem na wczasy we Władysławowie - wakacje we Władysławowie

środa, 19 czerwiec 2024r. 23:09:13, online: (0/2), 8.7 ms