Strona 1 z 2
  1  2  Następna >
Rodziny, rodzice wypoczywający latem nad morzem z dziećmi we Władysławowie mają szereg możliwości uatrakcyjnienia swoim pociechom czasu.
138

Wyjątkowo malowniczo wyglądają zachody słońca obserwowane z plaży nadmorskiej we Władysławowie. Słońce zachodząc, chowa się z w zależności od miesiąca za przylądek Rozewie albo za horyzont morza...
7

Kaszuby (kasz. Kaszëbë lub Kaszëbskô) to kraina historyczna w Polsce, będąca częścią Pomorza, którą zamieszkują Kaszubi (autochtoniczni Pomorzanie) - słowiańska grupa etniczna, którą cechuje specyficzny język kaszubski, jak i odrębność kulturowa.
12

Tam, gdzie kończy się Polska, zaczyna się władysławowska plaża.
321

Z zaciszy falochronów portu kutry wypływają na otwarte wody Bałtyku w kierunku przylądka Rozewie.
76

Niewiele gości przybywa do nas na pokładzie jachtu - może warto doświadczyć takiej formy podróży?
9

Ośrodek Przygotowań Olimpijskich - jest otwartym dla turystów (wyłącznie pieszych) kompleksem sportowo-rekreacyjnym zlokalizowanym nad samym morzem.
9

Aleja Gwiazd Sportu - położona jest w bliskim sąsiedztwie Ośrodka Przygotowań Olimpijskich, kończy się zejściem na plażę.
8

Najprostsza definicja windsurfingu to: sport wodny, uprawiany przy użyciu deski i przymocowanego do niej elastycznego pędnika żaglowego. Ów tajemniczy pędnik składa się z masztu, bomu, oraz żagla.
4

Rozległa łąka do startów i ćwiczeń w Chłapowie pomieści wszystkich chętnych wraz osobami towarzyszącymi i gapiami (w sezonie jest ich sporo). Szeroki obszar noszenia ułatwiający wymijanie, pozwalający na uzyskanie przewyższenia do 200 m. Dla niewprawnych dużo miejsca na plaży do lądowania. Klif ciągnie się na długości kilkunastu kilometrów i pozwala dolecieć z Chłapowa do Jastrzębiej Góry i z powrotem. Widok rozciągający się ponad przylądkiem Rozewie należy do tych, których nie zapomina się do końca życia.
5

Strona 1 z 2
  1  2  Następna >

ustroniemorskie.org

wczasy w Ustroniu Morskim

kuznica.eu

wczasy w Kuźnicy

chalupy.com

wczasy w Chałupach

ostrowo.eu

wczasy w Ostrowie


©  2003 - 2023   www.wladyslawowo.org - noclegi na morzem na wczasy we Władysławowie - wakacje we Władysławowie

niedziela, 24 wrzesień 2023r. 01:45:47, online: 4 (0/2), 13.9 ms