Strona 1 z 2
  1  2  Następna >
Rodziny, rodzice wypoczywający latem nad morzem z dziećmi we Władysławowie mają szereg możliwości uatrakcyjnienia swoim pociechom czasu.
138

Wyjątkowo malowniczo wyglądają zachody słońca obserwowane z plaży nadmorskiej we Władysławowie. Słońce zachodząc, chowa się z w zależności od miesiąca za przylądek Rozewie albo za horyzont morza...
7

Tam, gdzie kończy się Polska, zaczyna się władysławowska plaża.
321

Ośrodek Przygotowań Olimpijskich - jest otwartym dla turystów (wyłącznie pieszych) kompleksem sportowo-rekreacyjnym zlokalizowanym nad samym morzem.
9

Aleja Gwiazd Sportu - położona jest w bliskim sąsiedztwie Ośrodka Przygotowań Olimpijskich, kończy się zejściem na plażę.
8

Najprostsza definicja windsurfingu to: sport wodny, uprawiany przy użyciu deski i przymocowanego do niej elastycznego pędnika żaglowego. Ów tajemniczy pędnik składa się z masztu, bomu, oraz żagla.
4

Rozległa łąka do startów i ćwiczeń w Chłapowie pomieści wszystkich chętnych wraz osobami towarzyszącymi i gapiami (w sezonie jest ich sporo). Szeroki obszar noszenia ułatwiający wymijanie, pozwalający na uzyskanie przewyższenia do 200 m. Dla niewprawnych dużo miejsca na plaży do lądowania. Klif ciągnie się na długości kilkunastu kilometrów i pozwala dolecieć z Chłapowa do Jastrzębiej Góry i z powrotem. Widok rozciągający się ponad przylądkiem Rozewie należy do tych, których nie zapomina się do końca życia.
5

Niewiele gości przybywa do nas na pokładzie jachtu - może warto doświadczyć takiej formy podróży?
3

Park przyrodniczy - spacer pagórkowatym terenem, wśród nadmorskich sosen, w upalne dni jest gwarantowaną przyjemnością.
6

Koncerty ewangielizacyjne odbywają się przez cały sezon letni przy władysławowskim kościele prawie codziennie.
115

Strona 1 z 2
  1  2  Następna >

ustroniemorskie.org

wczasy w Ustroniu Morskim

kuznica.eu

wczasy w Kuźnicy

chalupy.com

wczasy w Chałupach

ostrowo.eu

wczasy w Ostrowie


©  2003 - 2024   www.wladyslawowo.org - noclegi na morzem na wczasy we Władysławowie - wakacje we Władysławowie

środa, 19 czerwiec 2024r. 23:14:04, online: (0/2), 7 ms