Martusia

Władysławowo, ul. Gdańska 3

84-120 Władysławowo woj. pomorskie

telefon: (58) 674 19 83, 662 336 116

wyślij zapytanie do obiektu

www.dwmartusia.pl

Martusia Władysławowo

Osrodki-Kolonijne:

Dom kolonijno-wczasowy

Witamy w Domu Martusia ! Jesteśmy rodziną Konkel i będzie nam bardzo miło gościć Was w naszym obiekcie. Ten dom to część nas i naszych marzeń. Eugenia Konkel zadbała aby Martusia zapewniła Wam przytulną, domową atmosferę. Jej mąż Ryszard zapewni bezpieczeństwo oraz konfort wypoczynku. Córka Marta czujnym okiem pilnuje aby stołówka serwowała dania sporządzone tylko z najlepszych produktów od sprawdzonych lokalnych dostawców. Wszystko toczy się tu pod opiekuńczym okiem Gospodarzy. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji, dyskretnie pilnujemy spokoju w naszych obiekcie. Nie przeszkadzamy, tylko wspieramy. Służymy podpowiedzią, gdzie pojechać, co zwiedzić, co koniecznie trzeba zobaczyć. Obiekt przygotowany jest na wypoczynek dzieci i młodzieży, posiadamy wszelkie kwalifikacje wymagane przez wydział oświaty, straż pożarną i sanepid. Dysponujemy miejscami noclegowymi dla ok. 60 osób w pokojach 2,3,4,5-osobowych wyposażonych w tv i pełnym węzłem sanitarnym, posiadające balkony z widokiem na morze i zatokę pucką

Bezpieczeństwo chwali każdy gość naszego kompleksu. Teren jest w pełni ogrodzony i zamykany na noc. Ponadto ośrodek doglądany jest przez zewnętrzną firmę ochroniarską. Jest to szczególnie istotne dla najmłodszych gości ośrodka, aby mogli korzystać z infrastruktury w przyjemny i bezpieczny sposób.
Teren obiektu jest wyposażony w boisko rekreacyjne do koszykówki, siatkówki oraz gry w unihokeja. Dysponujemy piłkami, sprzętem do gier takich jak np. babington , unihokej , ringo , rzutki . Na terenie obiektu znajdują się ławki, stoły ogrodowe, huśtawki, oraz trampolina.

Do dyspozycji gości jest aneks kuchenny i świetlica wyposażona w stół do tenisa, bilard, piłkarzyki, DVD, wieżę CD, rzutnik i jest połączona z salą dyskotekowo - lustrzaną posiadającą sprzęt audiowizualny oraz dostęp do internetu. Pomagamy przy organizacji dyskotek, imprez karaoke i `wieczorków kaszubskich`.

Zapewniamy wyżywienie na miejscu.

Dla naszych gości organizujemy ogniska, grill i opowieści naszą gwarą. Oferujemy pomoc w organizacji wycieczek do:Trójmiasta, Helu, Jastrzębiej Góry oraz okolic Władysławowa.

Zapraszamy na pobyty od maja do czerwca! Oferty specjalne dla grup! Cena z pełnym wyżywieniem oraz atrakcjami od 80zł ! Zapytaj o extra atrakcję już dziś pod numerem 662 336 116.

Dom Martusia
-to fachowa obsługa oraz zadowolenie naszych gości...


Serdecznie zapraszamy grupy ze zrzeszeń Emerytów i Rencistów, posiadamy bogate doświadczenie w organizowaniu atrakcji i zabaw dla gości

W celu rezerwacji miejsc noclegowych i zapytań bardzo proszę o kontakt telefoniczny.
662-336-116

email: dwmartusia(at)gmail.com

galeria zdjęć obiektu

Martusia Władysławowo -
Martusia Władysławowo -
Martusia Władysławowo -
Martusia Władysławowo -
Martusia Władysławowo -
Martusia Władysławowo -
Martusia Władysławowo -
Martusia Władysławowo -
Martusia Władysławowo -

standard, udogodnienia

oferujemy: pokoje 1,2,3,4,5 os łazi

łazienka, lodówka, sprzęt plażowy, tv, radio, Internet - WiFi, parking na posesji, świetlica, plac zabaw dla dzieci, stołówka, boisko, udostępnione rowery, dostęp do kuchni, grill

zakres cen

Obiekt dysponuje 62 miejscami noclegowymi
w cenach od 30 zł. do 40 zł. za osobę bez wyżywienia

odległości

morze:1500 m.PKS:50 m.PKP:500 m.bar, stołówka:30 m.bankomat:100 m.
dodatkowe informacje, kontakt:

telefon: (58) 674 19 83, 662 336 116

wyślij zapytanie do obiektu

www.dwmartusia.pl

zapraszamy od maja do września do naszego obiektu położonego nad morzem
ostanie zmiany w ofercie: 2021-03-12, edytuj własną ofertę ośrodka kolonijnego we Władysławowie

ustroniemorskie.org

wczasy w Ustroniu Morskim

kuznica.eu

wczasy w Kuźnicy

chalupy.com

wczasy w Chałupach

ostrowo.eu

wczasy w Ostrowie